EYE LOGIC

OMLADENIE OČNÉHO OKOLIA

Účinné riešenie na 3 problémy v jednom ošetrení
Pokožka v okolí očí je jednou z najcitlivejších oblastí a vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Chýbajúce mazové žľazy, nízke množstvo kolagénu a elastínu vedú k oslabenej ochrane pred vonkajšími vplyvmi a rýchlejšej tvorbe vrások. Znížená lymfatická činnosť má za následok hromadenie vody, opuch viečok a tvorbu vačkov pod očami. Spomalená mikrocirkulácia v jemnej pokožke spôsobuje vznik tmavých kruhov. Ošetrenie EYE LOGIC bolo špeciálne vyvinuté na elimináciu problémov tejto citlivej oblasti. Vďaka dvojitej ionizácii, špeciálnej masáži, masky a najmä účinkom aktívnych zložiek prípravkov sú všetky prejavy viditeľne redukované už po prvom ošetrení.

UŽ ZA 40 MINÚT NADOBUDNÚ VAŠE OČI MLADOSŤ A SVIEŽOSŤ
Patentované aktívne zložky ATP, Komplex bunkového života, Dynalift a Pro-Oxygen stimulujú metabolizmus buniek, ich okysličovanie, tvorbu kolagénových a elastínových vlákien a okamžite vypínajú a vyhladzujú vrásky v okolí očí. Aktívna látka Eye Liss podporuje lymfatickú činnosť a krvný obeh, čo vedie k eliminovaniu opuchov a vačkov pod očami. Dermochlorela a výťažok z pagaštanu konského zvyšujú mikrocirkuláciu, vitamín C zosvetľuje tmavé sfarbenie – kruhy pod očami sú viditeľne potlačené.

Výsledky vedeckých testov (Po 1 ošetrení boli zaznamenané tieto zmeny):

  • – 40,2 % priemerné zníženie hĺbky vrások
  • + 46,7 % priemerné zvýšenie spevnenia pokožky voľným okom viditeľný lifting očného okolia, redukcia kruhov a eliminácia vačkov

Viac…

+421 36 75 92 498

info@agikozmetika.eu

Novozámocká 943/A, 943 42 Gbelce

Utorok-Streda: 9.00 - 15.00 h
Štvrtok: 9.00 - 17.00 h
Piatok: 9.00 - 18.00 h
Sobota: 8.00 - 13.00 h