VIDITEĽNÉ ÚČINKY V SALÓNOCH KRÁSY

Už takmer 50 rokov uplatňuje firma Guinot svoju filozofiu a šíri svoje know-how v 11 000 kozmetických salónoch v 70 krajinách sveta. Značka si svoje postavenie vybudovala predovšetkým vyvinutím technológie, ošetrení a produktov s blahodarným vplyvom na pokožku tváre i tela, a najmä úzka spolupráca s kozmetickými salónmi jej umožnila získať vedomosti špičkového odborníka na krásnu pleť.

GUINOT je presvedčené, že budúcnosť starostlivosti o krásu bude sústredená práve v salónoch krásy a spa. Časy, keď boli rozhodujúcim aspektom pre výber krému krásne balenie a presvedčivé, ale predošlou odbornou diagnostikou nepodložené poradenstvo v komerčných predajniach sú pomaly na ústupe.

Dnes sa do stredobodu pozornosti dostávajú aktívne zložky, inovované zloženie kozmetických prípravkov a účinné ošetrenia, ktoré prinášajú skutočné výsledky. Nároky žien sa budú s ich rastúcou finančnou nezávislosťou čoraz viac stupňovať a klienti budú čoraz častejšie vyhľadávať inštitúcie, ktoré im zaručia nie len maximálny a okamžite viditeľný výsledok, prístup a poradenstvo odborníkov, ale hlavne maximálny pocit luxusu a zážitku z ošetrenia svojej pleti.

Guinot je medzinárodne uznávanou značkou overenou 50 ročnou praxou. V Anglicku ponúkajú ošetrenie Hydradermie najznámejšie salóny krásy, obľubované aj anglickou kráľovskou rodinou. Známa klinika s omladzovacími programami, Leman vo Švajčiarsku, používa Hydradermie ako jeden z najúčinnejších ošetrovacích metód. Tiež v USA má Guinot vedúce postavenie na trhu kozmetických produktov. Pozícia, na ktorej sa Guinot umiestňuje vo Francúzsku a v iných krajinách sveta je dôkazom špičkovej kvality a okamžitých výsledkov produktov a ošetrení z laboratórií GUINOT.

+421 36 75 92 498

info@agikozmetika.eu

Novozámocká 943/A, 943 42 Gbelce

Utorok-Streda: 9.00 - 15.00 h
Štvrtok: 9.00 - 17.00 h
Piatok: 9.00 - 18.00 h
Sobota: 8.00 - 13.00 h